Komplexná zubná starostlivosť

Komplexná zubná starostlivosť

Zubár v centre Žiliny

Zubár v centre Žiliny

Otvorené od 7:00  do 20:00

Otvorené od 7:00 do 20:00

Strach zo zubára je minulosťou
V našej ambulancii v Žiline vás ošetríme bezbolestne!

Patríte k ľuďom, ktorých od návštevy zubnej ambulancie odrádza strach z bolesti? Pre mnohých je zubár symbolom obáv, s čím často súvisí chronické odkladanie preventívnych návštev. Chyba!

Nie všetky dentálne ambulancie sú rovnaké, a ak hľadáte dobrého zubára Žiline, ktorý sa bude o váš chrup starať poctivo a nielen „hasiť“ problémy, u nás ste na správnej adrese. Zabudnite na strach zo zubára, ide to aj bez neho, presvedčte sa sami v našej zubnej ambulancii v Žiline!

zubár žilina

Základné vyšetrenia

Základná a najúčinnejšia forma starostlivosti o chrup je preventívná prehliadka - pravidelná kontrola u svojho zubného lekára a správne praktikovaná dentálna hygiena. Frekvencia preventívnych návštev u lekára je ideálne jedenkrát za 6 mesiacov.

zubár žilina

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena je jeden zo základných pilierov zdravých zubov a ďasien. Profesionálna dentálna hygiena sa skladá z odstránenia zubného kameňa ultrazvukom a kyretami, odstránenia povlakov a vyleštenia povrchu zubov.

zubár žilina

Bielenie zubov

V našej zubej ambulancii v Žiline kombinujeme domáce a ordinačné bielenie zubov systémom Pure Whitening. Tento systém zaisťuje najúčinnejšie a najšetrnejšie bielenie so stabilným výsledkom.

zubár žilina

Endodontické ošetrenie

K endodontickému ošetreniu, inak povedané ošetreniu koreňových kanálikov,  pristupujeme v prípade, že dôjde k zápalu alebo odumretiu zubnej drene (najčastejšie v dôsledku hlbokého zubného kazu). 

zubár žilina

Protetické ošetrenie

Snímateľné zubné náhrady (zubné protézy) predstavujú dočasné alebo trvalé ošetrenie pacienta s chýbajúcim chrupom. Ich úlohou je estetická a funkčná rehabilitácia. Príďte sa poradiť do zubnej ambulancie v Žiline.

zubár žilina

Chirurgické ošetrenie

V našej zubnej ambulancii v Žiline riešia naši zubári základné chirurgické zákroky, všetky v lokálnej anestézii. Zložitejšie zákroky realizujeme so spolupracujúcimi externými chirurgami.

Pred & Po

Pozrite si našich pacientov pred a po ošetrení. Creadent - Zubár Žilina vám pomôže k zdravému a krásnemu úsmevu bezbolestne.

Objednajte sa online

Otvorené máme od pondelka do piatku 7:00 - 20:00

© 2021 Všetky práva vyhradené pre CreaDent s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke creadent.sk Viac informácii