O nás

Moderná zubná ambulancia v Žiline s osobitým prístupom, to je CreaDent!

Ak ste doteraz nenatrafili na ochotný a príjemný personál, je najvyšší čas objednať sa na vyšetrenie k nám - do zubnej ambulancie v Žiline. Máme profesionálne vybavenie, disponujeme aj vlastnými röntgenovými prístrojmi. U nás sa vám nestane, že by ste museli ísť pre snímok do inej ambulancie, všetko potrebné pre vás vyhotovíme priamo v CreaDent.

Máte svojho zubného lekára, s ktorým ste spokojní, no dlhé čakacie doby vás odrádzajú, prípadne potrebujete ošetriť „last minute“ - narýchlo? 

Pacientov vieme ošetriť jednorazovo a odstrániť zdroj bolesti, bez povinnosti registrácie u nás v zubnej ambulancii v Žiline. Úzko spolupracujeme so stomatochirurgom a zubnými technikmi, vieme váš chrup ošetriť na maximálnej možnej úrovni, naše služby sú naozaj profesionálne a kvalitné. Svojich pacientov sa snažíme vzdelávať a nielen hasiť už vzniknuté problémy. S nami sa dopracujete k zdravému a krásnemu úsmevu bezbolestne.

Creadent - moderná zubná ambulancia v Žiline

Prečo sa rozhodnúť pre CreaDent?

V čom máme oproti konkurencii výhodu? Dôvodov, prečo staviť na nás, je hneď niekoľko.

Jedným z najdôležitejších je práve náš individuálny prístup ku každému pacientovi. Neberieme svojich zákazníkov podľa šablóny, každému sa venujeme presne podľa jeho potrieb. U nás každému zostavíme plán ošetrení "na mieru" s ohľadom na časové a finančné možnosti. K vysnívanému zdravému chrupu sa dostanete krok za krokom a presne podľa vašich predstáv.

 

Bezbolestné ošetrenie je pre nás samozrejmosťou. Zabudnite aj na niekoľkohodinové čakanie v preplnenej čakárni, recepčná vás objedná na konkrétny čas, nebojte sa, máme krátke čakacie termíny na ošetrenie. Aby ste si ľahko našli termín, ktorý vám maximálne vyhovuje, otváracie hodiny máme prispôsobené pre každého, od 7:00 do 20:00.

 

To však je len jedna z mnohých výhod, ktoré si naši pacienti pochvaľujú: „Páči sa mi, že je ambulancia v centre mesta v blízkosti autobusovej a vlakovej stanice, ľahko sa tam dostanem doslova odvšadiaľ. Čo mi však vyhovuje najviac, že bez akýchkoľvek problémov zaparkujem priamo pred budovou a nemusím hľadať pol hodinu miesto. Šetrí to môj čas i nervy,“ oceňuje právnička Zuzana. Niet divu, ide o nesporne veľké plus, možno o tom viete aj vy svoje.

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete sa dozvedieť viac? Napíšte nám!

© 2024 Všetky práva vyhradené pre CreaDent s.r.o.