Ponúkame

Strach zo zubára je minulosťou: V našej ambulancii vás ošetríme bezbolestne!

Aké služby ponúka naša zubná ambulancia v Žiline?

CreaDent je súkromná zubná ambulancia v Žiline, kde svoju prácu robia skúsení špecialisti nadšene a s láskou. O zuby sa vám profesionálne postará zubárka MDDr. Denisa Nemčeková, odborníčka, ktorá má za sebou prax nielen na Slovensku, ale aj v Čechách.

Jej motto a presvedčenie je silné - „o každý váš zub bude bojovať ako o svoj vlastný“.

Náš tím zamestnancov Zubár Žilina - CreaDent je malý, no o to zanietenejší. 

Svedčí o tom aj zoznam pacientov, ktorí si CreaDent zubnú ambulanciu v Žiline vybrali na základe pozitívnych referencií svojich známych, blízkych i priateľov, ktorí mali v minulosti možnosť zažiť profesionálne výsledky tímu na čele s MDDr. Denisou Nemčekovou na vlastnej koži. V zubnej ambulancii CreaDent sa venujeme naozaj širokému spektru ošetrení. Od extrakcií zubov, klasického ošetrenia kazov, koreňových kanálikov a rekonštrukcie chrupu korunkami a mostíkmi, až po obľúbené estetické rekonštrukcie keramickými fazetami. Samozrejmosťou je aj profi bielenie zubov a tvorba snímacích zubných náhrad.

zubár žilina

Základné vyšetrenia

Základná a najúčinnejšia forma starostlivosti o chrup je prevencia -  pravidelná kontrola u svojho zubného lekára a správne praktikovaná dentálna hygiena. Frekvencia preventívnych návštev u lekára je ideálne jedenkrát za 6 mesiacov. Vtedy je možné znížiť riziko vzniku problémov v ústnej dutine a zabezpečiť dlhodobé orálne zdravie.

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena je jeden zo základných pilierov zdravých zubov a ďasien. Profesionálna dentálna hygiena sa skladá z odstránenia zubného kameňa ultrazvukom a kyretami, odstránenia povlakov a vyleštenia povrchu zubov.

zubár žilina
zubár žilina

Bielenie zubov

V našej ambulancii kombinujeme domáce a ordinačné bielenie zubov systémom Pure Whitening. Tento systém zaisťuje najúčinnejšie a najšetrnejšie bielenie so stabilným výsledkom. Pacient používa  počas 14 nocí na mieru vyrobené nosiče s bieliacim gélom.

Endodontické ošetrenie

K endodontickému ošetreniu, inak povedané ošetreniu koreňových kanálikov,  pristupujeme v prípade, že dôjde k zápalu alebo odumretiu zubnej drene (najčastejšie v dôsledku hlbokého zubného kazu). Vo väčšine prípadov sa tento patologický proces prejavuje vystreľujúcou bolesťou, často v noci, citlivosťou zuba na studené alebo teplé podnety, bolesťou pri zahryznutí, ktorú sa pacient veľakrát snaží tlmiť liekmi proti bolesti. 

zubár žilina
zubár žilina

Protetické ošetrenie

Snímateľné zubné náhrady predstavujú dočasné alebo trvalé ošetrenie pacienta s chýbajúcim chrupom. Ich úlohou je estetická a funkčná rehabilitácia. Snímateľná náhrada je vhodná v situáciách, kedy nie je možné nahradiť chýbajúce zuby fixným mostíkom alebo implantátmi. 

Chirurgické ošetrenie

V našej ambulancii riešime základné chirurgické zákroky, všetky v lokálnej anestézii. Zložitejšie zákroky realizujeme so spolupracujúcimi externými chirurgami.

zubár žilina

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete sa dozvedieť viac? Napíšte nám!

© 2024 Všetky práva vyhradené pre CreaDent s.r.o.